Nauji mokslo metai

2019 m. gegužės 29 d.

Prabėgus intensyviems mokslo metams, laikas atsikvėpti ir pasimėgauti vasaros malonumais.

Registraciją 2019-2020 mokslo metams pradėsime rugpjūčio mėnesį. Nauji mokslo metai prasidės rugsėjo 7 d.

Vasaros pabaigoje atnaujinsime tvarkaraščius ir informuosime apie kitus svarbius pasikeitimus.

Dabar metas pasitikti vasarą!

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.