Mūsų mokytojai

Susipažinkite su mūsų mokytojais

Rūta Slavickienė

Rūta Slavickienė

Rūta Slavickienė

Visada labai mėgau matematiką, todėl studijoms užtikrintai rinkausi matematikos mokslus. Baigusi magistro studijas su pagyrimu pajutau, kad mane žavi ir kalbos. Mokytoja tapau labai netikėtai ir šis nuotykis tęsiasi daugiau kaip 20 metų. Tikiu, kad mokytis ir tobulėti yra viena gražiausių gyvenimo patirčių, tad džiaugiuosi galėdama prisidėti prie jaunosios kartos ugdymo. Mokytojavimas yra mūsų šeimos pašaukimas – dėstytojo dalią pasirinko močiutė, tėtis ir brolis. Savo pamokose kiekvienais metais taikau naujus modelius, juk keičiasi ne tik technologijos, bet tuo pačiu ir vaikų įgūdžiai, mokymosi tempas. Žaidimai, rašymas, skaitymas, klausymas, filmų žiūrėjimas, dialogų mokymasis, dainavimas – visa tai užtikrina smagų, bet kartu ir rimtą mokymosi procesą.

Birutė Narijauskaitė

Birutė Narijauskaitė

Birutė Narijauskaitė

Man kiekvienų mokslo metų pradžia asocijuojasi su naujais iššūkiais, ieškojimai ir atradimai. Jau 15 metų tikiu, kad uždavinio sprendimas – tai kūryba, todėl mokydama skatinu mokinius ieškoti, atrasti kuo įvairesnius kelius, kaip pasiekti teisingą atsakymą. Kiekvienam dažnai kartoju, kad nereikia bijoti suklysti, bet iš klaidų privalu pasimokyti ir tokių pačių stengtis nepakartoti. Tik kantrus ir sistemingas darbas duoda vaisių. Manau, kad mokytojo profesija pasirinko mane, o ne aš ją. Ir dėl to džiaugiuosi. Matematika – tai trauka, kuriai neįmanoma atsispirti.

Viktorija Šamrina

Viktorija Šamrina

Viktorija Šamrina

Jaunuosius matematikus mokiau nuo pat mokyklos „Delta“ įkūrimo pradžios. Iki šiol dėsčiau Kaune, o nuo 2016 m. mokinu jaunuosius Klaipėdos matematikus. Per visus mokytojavimo metus žinau tiksliai, kaip mokiniams įdiegti kertines matematikos mokslo tiesas ir kaip padėti jiems patiems rasti teisingus atsakymus. Pamokose mes sprendžiame ne tik klasikinius matematinius uždavinius, bet pasitelkdami įvairius rebusus, uždavinius su degtukais, galvosūkius, laviname loginį bei erdvinį vaikų mąstymą. Mokiniai man kasdien suteikia neįkainojamos patirties asmeniniame ir profesiniame tobulėjime, todėl nė akimirkos nesigailiu pasirinkusi mokytojos kelią.

Goda Sungailaitė

Goda Sungailaitė

Goda Sungailaitė

Neseniai apsigyniau pedagogikos ir anglų-ispanų lingvistikos bakalaurą, prieš tai paklaidžiojus teisės labirintais. Galiausiai atradusi džiaugsmą mokyti – t.y. dalintis meile kalboms, pasukau pedagoginiu keliu. Pati gražiausia kalba nuo mokyklos laikų – anglų, tačiau tuo potraukis kalboms nesibaigia, ispanų, rusų, italų ir vokiečių laukia savo valandos tobulėjimui, gal net ir mokymui. Man patinka integruoti daugiau dalykų mokant anglų kalbos, tikiu, kad kalba negali būti apribojama vien gramatika, o turi padėti panirti į tos kalbos kultūrą ir uždegti vidinę motyvaciją mokytis, klausytis, skaityti laisvu metu, dėl savo malonumo. Taip pat mokau tradicinių lietuvių ir prancūzų šokių, organizuoju stovyklas, keliauju ir skaitau. Pedagoginis darbas man padeda apjungti mano pagrindinius interesus ir gebėjimus: meilę kalboms ir folklorui, poreikį nuolat augti ir tobulėti, organizuotumą, džiaugsmą dalintis su kitais tuo, kuo dega mano širdis.

Goda Vabuolaitė

Goda Vabuolaitė

Goda Vabuolaitė

Esu Goda Vabuolaitė, Finansų ir draudimo matematikos studentė Matematikos ir informatikos fakultete VU bei aistringa matematikos mylėtoja. Matematika visuomet buvo mano gera draugė, jau mokykloj dalyvavau matematikos konkursuose, tiek individualiuose (Matulionio), tiek komandiniuose (MEKA), pastarajame matematikos ir ekonomikos konkurse drauge su keturių draugų komanda netgi pavyko užimti antrąją vietą Lietuvoje. Dabar studijuoju mylimąją matematiką ir esu pasiryžus darbuotis drauge su jaunaisiais mokinukais, su viltimi, jog ir jie prisijaukins kartais šiek tiek gąsdinančią matematiką kaip gerą ir artimą draugę. Darbas su vaikais man ne naujiena, daug dirbu stovyklose su įvairaus amžiaus (6-18m.) vaikų ir jaunuolių grupėmis, apsiimu tiek grupelės vadovės, tiek organizatorės pareigas ir tikrai mėgaujuosi laiku su vaikais. Taigi Deltoje pasitelkę įvairiausių uždavinukų pagalbą drauge perkąsime net ir grėsmingiausiai atrodančius uždavinukus bei iš naujo atrasime meilę matematikai, logikai bei įvairiausių problemų sprendimams. O aš visuomet būsiu šalia jaunųjų matematikų, pasirengusi padėti patiems surasti kelią skaičių labirintuose!

Aušra Jankauskienė

Aušra Jankauskienė

Aušra Jankauskienė

Pasiūlau vaikui išspręsti galvosūkį. Prie ko čia matematika? – jis labai nustemba. Labai noriu, kad mano mokiniai patirtų, kad matematika – ne tik standartiniai uždaviniai, skaičiavimai. Mokytis matematikos gali būti įdomu ir prasminga, teisingam uždavinio atsakymui rasti yra ne vienas kelias, tik reikia atrasti tą, kuris yra aiškiausias pačiam vaikui. Todėl pamokose siekiu, kad vaikai mokytųsi kritiškai ir kūrybiškai mąstyti, pritaikytų žinias įprastose ir nestandartinėse situacijose, suvoktų, kokiais būdais jiems lengviau mokytis. Smagiausia dirbant „aha!“ momentas – kai vaikas ilgai laužęs galvą prie kokio sudėtingo uždavinio, pagaliau jį supranta.

Liutauras Valaitis

Liutauras Valaitis

Liutauras Valaitis

Baigęs mokslus universitete supratau, kad reikia grįžti prie to, kas mane domino jau nuo vaikystės – matematikos. Visuomet sakiau, kad matematika nėra tik formulių „iškalimas“, o ieškojimas sprendimo iškilusiai problemai ir nebijojimas klysti. Pats mokydamas matematikos visuomet skatinu ieškoti įvairių sprendimų. Jeigu Pitagoro teoremai yra surašyta virš 350 skirtingų įrodymų tai ir daugeliui užduočių yra ne vienas sprendimo būdas. Pamokose visada noriu sužadinti vaikų smalsumą, stengiuosi ne tik perduoti informaciją, bet ir ugdyti vaikų kritinio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžius. Labai džiaugiuosi matydamas, kaip auga mano mokinių matematikos žinios ir klasėje formuojasi brandžios asmenybės.

Moksleivių registracija

Į užsiėmimus registruotis reikia tik vieną kartą per mokslo metus

Registracija
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.