Moksleivių pasiekimai

Mūsų mokinių pasiekimai

Vytautas Pečiukėnas

Vytautas Pečiukėnas

Vytautas Pečiukėnas

Vytautas prispažįsta, kad nors matematiku ir netapo, jo karjerai mokymasis mokykloje „Delta“ davė daug svarbių dalykų. „Mokyklos dėka stipriai išlavinau savo loginį, kritinį mąstymą – tai, ko labiausiai reikia tiksliuosius mokslus kremtančiam žmogui,“ – prisipažįsta Vytautas. Lietuvos mokinių matematikos olimpiadoje 2010 m. Vytautas pelnė trečią vietą. Jam gerai sekėsi ir matematikos konkurse „Kengūra“ – 2008 m. joje Vytautas pelnė 3 vietą, 2010 m. konkursas pavyko dar geriau ir jaunasis matematikas džiaugėsi antra vieta, o 2012 m. pateko į geriausių rezultatų dešimtuką. Informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“ 2011 m. jaunasis matematikas džiaugėsi trečia vieta. Ir tai tik keletas ryškiausių Vytauto pasiekimų matematikoje. Mokykloje „Delta“ įgytos žinios labiausiai pravertė chemijos olimpiadose, kuriose, Lietuvoje, Europoje ir visame pasaulyje 7 kartus per 3 metus (2010–2013 m.) pelnė tik prizines vietas: po tris aukso ir sidabro medalius, vieną bronzos.

Neringa Levinskaitė

Neringa Levinskaitė

Neringa Levinskaitė

Kartu su 10-tais mokslo metais mokykloje, Neringa pradėjo ir matematikos studijas Kauno technologijos universitete. Olimpiadų ir laimėjimų sąrašas Neringos labai ilgas, o kaip pačius svarbiausius ir reikšmingiausius pasiekimus jaunoji matematikė įvardina 2013 m. prof. J. Kubiliaus jaunųjų matematikų olimpiadoje iškovotą pirmą vietą, aukščiausią įvertinimą 2014 m. Lietuvos moksleivių informatikos olimpiadoje (būdama aštunktokė ji varžėsi devintokų grupėje), sidabro medalius 2015 m. Europos mergaičių ir vidurio Europos matematikos olimpiadose. „Pamenu, kaip baigiant paskutiniuosius mokslo metus mokyklėlėje, jūs visų paklausėte, ar planuojame tapti matematikais. Tuomet atsisukote į mane, nusišypsojote ir pasakėte: „Tavęs tai net neklausiu, tau akyse parašyta, kad būsi“. Šis „užrašas“ – mokyklėlės nuopelnas,“ – prisiminimais dalinasi Neringa.

Paulius Kantautas

Paulius Kantautas

Paulius Kantautas

Trejus metus iš eilės Lietuvos mokinių matematikos olimpiadoje Paulius užėmė prizines vietas: 2008 m. jis pelnė 2-ąją vietą, 2009 m. buvo nepralenkiamas ir iškovojo 1-ąją vietą, 2010 m. Pauliui ir vėl atiteko sidabro medalis. Tarptautinėje matematikos olimpiadoje 2010 m. Paulius pelnė bronzą. „Mokydamasis mokykoje „Delta“ supratau, kad sudėtingus uždavinius reikia spręsti kūrybiškai – pažinimo džiaugsmas ir saldūs laimėjimai olimpiadose pastūmėjo ir tolimesnę ateitį sieti su matematika,“ – neslepia Paulius. Kembridžo Unversitete su pagyrimu baigęs matematikos magistro studijas šiuo metu jis sėkmingai dirba duomenų mokslininku (angl. Data scientist) – Paulius kuria ir taiko matematinius, statistinius, optimizavimo ir dirbtinio intelekto algoritmus elektroninės komercijos srityje.

Paulius Virbalas

Paulius Virbalas

Paulius Virbalas

Mokykloje „Delta“ praleisti treji metai Pauliui įžiebė stiprų susidomėjimą matematika, buvo paskata aktyviai dalyvauti olimpiadose ir pažvelgti į matematinius uždavinius kaip į iššūkius, kurių kiekvienas turi savo paslaptį. Laimėtos 1–os vietos Kauno miesto matematikos olimpiadoje (2010 ir 2011 m.), Jaunųjų matematikų konkurse (2011 m.), tris kartus pelnyta 3 vieta Lietuvos mokinių matematikos olimpiadoje (2008, 2010 ir 2011 m.). Pauliui teko garbė dalyvauti Vidurio Europos matematikos olimpiadoje (2010 m.) ir tarptautinėje matematikos olimpiadoje (2011 m.), kurioje laimėjo pagyrimo raštą.

Lukas Melninkas

Lukas Melninkas

Lukas Melninkas

„Man šeštadieninė mokyklėlė labai praplėtė akiratį, jaučiausi tikras „profesionalas“. Be to, čia sutikti bendraminčiai tapo draugais visam gyvenimui,“ – taip apie laiką, praleistą mokykloje „Delta“, pasakoja Lukas. Studijavau grynąją matematiką prestižiniuose Prancūzijos universitetuose UPMC Paris 6, ENS de Lyon ir Université Paris-Saclay, kuriuose dėsto pasaulinio lygio matematikos žvaigždės. Stažavausi Kalifornijos Universite Berklyje kur rašiau savo magistrinį darbą. 2021 metais Strasbūro universitete apsigyniau mokslų daktaro disertaciją aritmetinės geometrijos srityje. Turiu keletą publikacijų moksliniuose žurnaluose. Vėliau nusprendžiau kardinaliai pakeisti karjerą ir dabar sėkmingai dirbu programuotoju JAV-Lietuvos startuolyje „Argyle“.

Aidas Kilda

Aidas Kilda

Aidas Kilda

2009 m. Aidas pirmasis Lietuvoje septintokas iškovojo teisę dalyvauti Respublikinėje matematikos olimpiadoje devintokų grupėje. Po metų, būdamas aštuntoku, sugrįžo į tą pačią olimpiadą ir laimėjo 3 vietą. Devintoje klasėje Vidurio Europos matematikos olimpiadoje pelnė 2 vietą. Būdamas 12 klasėje Aidas Tarptautinėje matematikos olimpiadoje užėmė 3 vietą. Šiuo metu talentingas ir darbtus jaunuolis studijuoja matematiką ir kompiuterių mokslą Oksfordo universitete ir atlieka praktiką kaip programinės įrangos inžinierius bendrovėje „Amazon“.

Laurynas Mikšys

Laurynas Mikšys

Laurynas Mikšys

Kembridžo universitete studijavusiam Laurynui, mokykla „Delta" padėjo ne tik pažinti matematiką plačiau, nei kad ji yra pateikiama mokyklos programose, baigti matematikos studijas su pagyrimu, bet ir pelnyti daugybę apdovanojimų. Lauryno manymu, sugebėjimas kūrybiškai atrasti net kelis uždavinių sprendimo būdus ir buvo pagrindinė sėkmės formulė. Jo pagrindiniai iškovoti laimėjimai buvo respublikinės olimpiados pagyrimų raštai 10, 11 klasėje ir antroji vieta 12 klasėje, pasaulinėje olimpiadoje pelnytas bronzos medalį. Šiuo metu Laurynas jau trečius metus dirba įmonėje „Neurotechnologija“, kuri vysto žmonių atpažinimo algoritmus, naudojant pirštų antspaudus, veido nuotraukas, akių raineles. Taip pat, tęsia studijas pasirinkęs kompiuterių mokslo magistro programą Oksforde ir tikisi, jog sėkmingai įstos ir į doktorantūros programą.

Moksleivių registracija

Į užsiėmimus registruotis reikia tik vieną kartą per mokslo metus

Registracija
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.