Kaip baigėme mokslo metus

2018 m. birželio 18 d.

Pasibaigus mokslo metams ir startavus vasaros atostogoms galime susumuoti svarbiausius rezultatus.

Išties džiaugiamės, jog Deltą praėjusiais mokslo metais baigė net apie 200 mokinių!

Net šeši buvę mūsų mokiniai, kurie tęsia draugystę su matematika, tapo respublikinės matematikos olimpados prizininkais. Viena iš jų laimėjo aukso medalį Europos merginų matematikos olimpiadoje, o du pateko į Lietuvos komandą, dalyvausiančią Pasaulinėje olimpiadoje, o viena iš mokinių dalyvaus Europos matematikos olimpiadoje. Taip pat džiugina, jog mokyklos aštuntokas laimėjo 1-ąją vietą VU rengiamoje 7-8 klasių matematikos olimpiadoje.
Didžiuojamės visų pasiekimais ir su nekantumu laukiame visų pailsėjusių naujais mokslo metais.

 

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.