Uždaviniai karantino metu

2020 m. kovo 18 d.

Dėmesio, kad karantino metu laiko nelaistumėte veltui, Delta Facebook paskyroje nuolat keliame įvairius smagius uždavinius. Apsilankykite ir miklinkite protą: https://www.facebook.com/MokyklaDelta/.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.