Registracija 2018-2019 mokslo metams

2018 m. rugpjūčio 13 d.

Registracija naujiems mokslo metams į „Delta“ mokyklą jau prasidėjo!

Kviečiame pildyti mūsų svetainėje esančią registracijos formą. Apmokėjimas už visą pusmetį galioja tik atsiskaičius rugsėjo mėnesį.

Nekantriai laukiame visų klasėse!

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.