Pirmosios pamokos – rugsėjo 8 d.

2018 m. rugsėjo 5 d.

20-ąjį jubililiejinį sezoną mokykla „Delta“ pradeda jau rugsėjo 8 d.

Visų 1-8 klasių mokinių, norinčių gilinti matematikos ir anglų kalbos žinias, laukiame Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje tvarkaraštyje nurodytu metu ir auditorijose.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.