Nuotolinis mokymas visoje Lietuvoje

2020 m. liepos 15 d.

Nuo rugsėjo mėnesio mokykloje Delta lauksime moksleivių iš visos Lietuvos! Tiems, kurie negali dalyvauti pamokose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje siūlysime nuotolinį mokymą.

Registracija jau rugpjūčio mėnesį.

 

 

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.