Mokykla „Delta“ įvertinta prestižiniu sertifikatu

2021 m. rugpjūčio 2 d.

Džiaugiamės, kad net ir maža įmonė gali būti įvertinta ir pastebėta. Mokykla  gavo ABALT sertifikatą savo dydžio įmonių kategorijoje.

ABALT sertifikatas suteikiamas įmonėms atitinkančios aukščiausius vertinimo kriterijus. Jo turėjimas rodo, kad įmonė geba prisitaikyti prie rinkos sąlygų, sėkmingai vysto verslą, turi aukštą kreditingumo lygį savo dydžio kategorijoje. Tai reiškia, kad įmone galima pasitikėti kaip verslo partnere, o klientai gali būti tikri dėl įmonės reputacijos.

Mokykla „Delta“ įvertinta A klasės ABALT sertifikatu, kuris apima mažas įmones, kurių metinė apyvarta sudaro 10.000-30.000 eurų.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.