Mokslo metų pabaiga

2020 m. gegužės 25 d.

Gegužės 30 d. – paskutinė mokslo metų diena mūsų mokykloje.

Šie mokslo metai buvo išties netradiciniai ir pasiūlė mums naujų patirčių.

Labai džiaugiamės, kad visi sėkmingai siekiame finišo ir tikime, kad po atostogų su nauju įkvėpimu vėl grįšime.

Mes lauksime!

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.