Laikinai nutraukiamos pamokos

2020 m. kovo 12 d.

Informuojame, kad dėl paskelbto karantino, remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu dėl pavojingos užkrečiamosios ligos protrūkio, laikinai nutraukiame šeštadienio pamokas „Delta“ mokykloje.

Pamokos nevyks kovo 14 ir 21 dienomis.

Būkite sveiki! Apie būsimus pasikeitimus informuosime.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.