Kauniečiai mokysis nuotoliniu būdu

2020 m. spalio 16 d.

Atsižvelgiant į pandemijos situaciją, kauniečiams spalio 17 ir 24 d. Delta pamokos bus vykdomos nuotoliniu būdu.

Užsiregistravę mokiniai informaciją apie jungimąsi prie pamokų gaus iš savo mokytojų el. paštu.

Tie, kurie nėra užsiregistravę, bet nori sudalyvauti pamokose, kviečiami rašyti info@mokykladelta.lt

 

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.