Dvyliktokų ruošimas egzaminams!

2018 m. rugpjūčio 13 d.

Dėmesio, pristatome mūsų šių metų naujovę – mokykla „Delta“ organizuos dvyliktokų rengimąsi valstybiniam matematikos egzaminui. Mokymas vyks grupelėse. Vieno užsiėmimo kaina – 10 eurų (mokama už tris mėnesius į priekį).

Registracija: info@mokykladelta.lt
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.