Dvyliktokų rengimas egzaminams

2020 m. liepos 30 d.

Nuo rugsėjo mėnesio mokykloje Delta 12-ųjų klasių mokiniai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bus ruošiami abitūros egzaminams. Tai puikus būdas pasitikrinti savo jėgas ir užauginti pasitikėjimą artėjant baigiamiesiems egzaminams.

Daugiau informacijos ir registracija info@mokykladelta.lt.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.