Apmokėjimo už antrą pusmetį tvarka

2018 m. gruodžio 20 d.

Mokestį už antrą semestrą (5 mėn.) prašome apmokėti 2019 m. sausio mėnesį.

Vasario mėn. mokestis apima ir kovo 2 dieną, o kovo mėnesio  9 ir 30 dienas.
Mokant už vieną mėnesį kaina  – 30 eurų, už pusmetį – 130 eurų.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.