Susipažinkite su mūsų mokytojais:

Image

Leonas Narkevičius

Kaunas

Mokytojo darbą pasirinkau ne iškart. Iš pradžių bandžiau tapti inžinieriumi, tačiau supratęs, kad tai ne mano gyvenimo kelias, nutariau jį keisti. Kadangi mano tėvai buvo mokytojai, tad ir pačio mintys krypo į pedagogiką. Matematikos mokau įvairaus amžiaus vaikus, rengiu juos olimpiadoms. Džiaugiuosi, kai jose mano auklėtiniai pelno prizines vietas – tokių per visus savo dėstymo metus susikaupė ilgokas sąrašas. Manau, geriems mokymosi rezultatams svarbiausia yra vaiko noras – kartais jis atsiranda savaime, o kartais pavyksta jį įdiegti dalijantis savuoju įkvėpimu. Mokiniams patariu negalvoti, ar yra sprendę panašų uždavinį, ar ne – visada raginu pasitelkti kūrybiškumą ir atrasti naujų būdų, kaip atrasti teisingą sprendimo kelią.

Image

Aušra Jankauskienė

Kaunas

Pradinių klasių mokytoja esu jau dvidešimt septynerius metus. Nors mokytoja tapti apsisprendžiau tik po ilgų svarstymų, dabar neįsivaizduoju savęs kitoje vietoje. Matematika mane žavėjo dar mokykloje, todėl labai noriu, kad ir mano mokiniai ją pamėgtų, patirtų, koks įdomus šis mokslas gali būti. Pamokose naudoju įvairius metodus: siekiu, kad vaikai mokytųsi kritiškai ir kūrybiškai mąstyti, atsirinktų ir pritaikytų žinias įprastose ir nestandartinėse situacijose, suvoktų, kokie būdai jiems pagelbės lengviau mokytis. Smagiausia man dirbant su vaikais – tie momentai, kai mažos pergalės augina vaiko savivertę.

Image

Aušrelė Venclovienė

Kaunas

Meilė vaikams mane paskatino pasirinkti mokytojos darbą, todėl studijavau K. Preikšo pedagoginiame institute ir įgijau pradinių klasių ir muzikos mokytojos specialybes. Šiuo metu esu sukaupusi jau beveik 30 metų mokytojavimo patirtį. Mokykloje „Delta“ dirbu su pačiais mažiausiais smalsuoliais. Pamokose siekiu sukurti jaukią atmosferą, taikau įvairius mokymo metodus, kurie įtrauktų mokinius aktyviai ir kūrybiškai dirbti, ugdytų mąstymą. Man svarbu, kad mokymosi procesas būtų įdomus, įvairiapusis ir kad mokinys pamokose džiaugtųsi naujomis pergalėmis.

Image

Rūta Slavickienė (anglų k.)

Kaunas

Visada labai mėgau matematiką, todėl studijoms užtikrintai rinkausi matematikos mokslus. Baigusi bakalauro studijas su pagyrimu pajutau, kad mane žavi ir kalbos. Mokytoja tapau labai netikėtai ir su šiuo nuotykiu gyvenu jau 18 metų. Tikiu, kad mokytis ir tobulėti yra viena gražiausių gyvenimo patirčių, tad džiaugiuosi galėdama prisidėti prie jaunosios kartos ugdymo. Mokytojavimas yra mūsų šeimos pašaukimas – dėstytojo dalią pasirinko močiutė, tėtis ir brolis. Savo pamokose kiekvienais metais taikau naujus modelius, juk keičiasi ne tik technologijos, bet tuo pačiu ir vaikų įgūdžiai, mokymosi tempas. Žaidimai, rašymas, skaitymas, klausymas, filmų žiūrėjimas, dialogų mokymasis, dainavimas – visa tai užtikrina smagų, bet kartu ir rimtą mokymosi procesą.

Image

Birutė Narijauskaitė

Kaunas

Man kiekvienų mokslo metų pradžia asocijuojasi su naujais iššūkiais, ieškojimai ir atradimai. Jau 15 metų tikiu, kad uždavinio sprendimas – tai kūryba, todėl mokydama skatinu mokinius ieškoti, atrasti kuo įvairesnius kelius, kaip pasiekti teisingą atsakymą. Kiekvienam dažnai kartoju, kad nereikia bijoti suklysti, bet iš klaidų privalu pasimokyti ir tokių pačių stengtis nepakartoti. Tik kantrus ir sistemingas darbas duoda vaisių. Manau, kad mokytojo profesija pasirinko mane, o ne aš ją. Ir dėl to džiaugiuosi. Matematika – tai trauka, kuriai neįmanoma atsispirti.

Image

Aliona Barkauskienė

Vilnius

Vos tik pradėjau mokytis mokykloje, žinojau, kad užaugusi būsiu mokytoja. Norėjosi tokio darbo, kuriame nebūtų rutinos. O juk mokytojo kasdienybė labai dinamiška – kiekviena diena kupina iššūkių, nesibaigiančio mokymosi ir naujovių. Mokydama aš ir pati kasdien išmokstu naujų dalykų – už tai esu dėkinga savo mokiniams. Juos sudominti ne visada paprasta, juk dažnai apie matematiką galvojama kaip apie neįdomų ir taisyklėmis suvaržytą mokslą. Todėl savo pamokose taikau įvairius mokymo metodus, dažnai pamokose sprendžiame gyvenimiškas situacijas – taip matematika tampa patrauklesnė ir labiau įtraukianti.

Image

Oksana Okolovič

Vilnius

Mėgstu iššūkių kupiną matematiką ir man smagu šį pomėgį perduoti kitiems, todėl pasirinkau pedagogiką – noriu mokiniams atskleisti matematikos grožį. Tikiu, kad pamokose atrandami teisingi sprendimo būdai padeda įgauti pasitikėjimo ne tik klasėje, bet ir gyvenime. Manau, nėra universalių ugdymo receptų, todėl siekdama sužadinti mokinių susidomėjimą ir atskleisti jų individualumą derinu tradicinius ir netradicinius mokymo metodus.

Image

Viktorija Šamrina

Klaipėda

Jaunuosius matematikus mokiau nuo pat mokyklos „Delta“ įkūrimo pradžios. Iki šiol dėsčiau Kaune, o nuo 2016 m. rugsėjo pamokas vesiu jauniesiems Klaipėdos matematikams. Per visus mokytojavimo metus žinau tiksliai, kaip mokiniams įdiegti kertines matematikos mokslo tiesas ir kaip padėti jiems patiems rasti teisingus atsakymus. Mokiniai man kasdien suteikia neįkainojamos patirties asmeniniame ir profesiniame tobulėjime, todėl nė akimirkos nesigailiu pasirinkusi mokytojos kelią.

Image

Vytautas Radzevičius

Klaipėda

Nors studijavau informatiką, tačiau matematika man visada teikė džiaugsmą. Esu dėkingas savo mokytojams, nes būtent jų pavyzdys, kaip reikia dirbti, suteikė žavesio šiai profesijai. Žinojau, su kokiais iššūkiais gali tekti susidurti, tačiau noras kartu su mokiniais patirti kiekvieną pergalę (nesvarbu, ar tik sprendžiant uždavinį, ar dalyvaujant olimpiadose), paskatino mane imtis šios veiklos. Sekdamas savo buvusių mokytojų pavyzdžiu dabar pats stengiuosi jaunuosius sudominti matematika. Uždavinių sąlygas tapatinu su mokinių gyvenimo realijomis – tada ne tik lengviau randamas sprendimo būdas, bet ir įsijautimas į uždavinio sprendimą būna daug gilesnis.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.